BACHL karrier

Dinamikusan fejlődő csapatunkba folyamatosan keresünk munkatársakat. A jövő igényeire reagálva leendő kollégáinknak modern technológia hátteret biztosítunk. Az aktuális pozíció mellett feltüntettet nettó béren felül jelenléti pótlékot, szakképzettségi pótlékot, műszakpótlékot és cafeteriát biztosítunk.

A jelentkezéseket az ország egész területéről folyamatosan várjuk, akár pályakezdőktől is!

Ha nem talál Önnek megfelelő nyitott pozíciót, önéletrajzát küldje el a csak.gabriella@bachl.hu címre és üresedés esetén megkeressük Önt!

AKTUÁLIS NYITOTT POZÍCIÓINK

bachl

Gépvezető

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség
  • 3-5 éves termelőcégnél szerzett gyakorlat (gépkezelő, gépvezető) előny
  • alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség

Feladatok:

  • gépsor technológiájának, kezelésének megismerése, gépvezetői feladatainak ellátása
  • gépsoron beosztott dolgozók irányítása
  • gépre szabott utasítások betartása (eljárási-, karbantartási-, technológiai-, munkautasítás, stb.)

A munkavégzés helye: Balatonfűzfő

bachl

Gépkezelő

Elvárások:

  • felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretek

Feladatok:

  • gépsor technológiájának, kezelésének megismerése
  • Gyártó gépsor gépvezetői feladatainak ellátása
  • gépre szabott utasítások betartása ( eljárási-, karbantartási-, technológiai-, munkautasítás, stb.

Tószegre és Balatonfűzfőre is keresünk kollégát.

bachl

Targoncavezető, raktáros

Elvárások:

  • raktározásban való jártasság
  • targoncavezetői jogosítvány
  • rugalmasság, megbízhatóság,
  • precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség

Feladatok:

  • A beérkező kereskedelmi áruk átvétele
  • A késztermékek tételes átvétele, raktárba történő elhelyezése
  • A szállítólevelek kezelése (az aláírt példányok rendszerezése, átadása a logisztikai vezetőnek ill. a számlázásnak).
  • A visszáru kezelése
  • Az áruk és termékek tárolási rendjének betartása
  • A raktárak és a raktározási területek rendezetten tartása
  • A raktározott készletek állapotának és minőségének megőrzése
  • Szakszerű anyagmozgatás targoncával, és az emelőgép napló naprakész, előírás szerinti vezetése.

A munkavégzés helye: Tószeg

Kérjük, pályázatát (fényképpel ellátott szakmai önéletrajz) a megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével a következő címre juttassa el:  csak.gabriella@bachl.hu