Állásajánlatok

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keres:

v  Pénzügyi asszisztenst

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség (könyvelő)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • rugalmasság, megbízhatóság, jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • alapfokú német nyelvtudás, emellett az angol előnyt jelent
  • 3-5 éves, termelő cégnél szerzett tapasztalat előny

Feladatok:

  • vevői/szállítói számlák könyvelése
  • számlázó helyettesítése
  • havi zárásokban való részvétel
  • cégvezetés munkájának adminisztratív támogatása
  • a Társaság postájának és iratainak/ irattárának kezelés
  • recepciós jellegű feladatok ellátása (központi telefon, fax és E- mail kezelése, vendégek fogadása és eligazítása)

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő

Kérjük, pályázatát (fényképpel ellátott szakmai önéletrajz) a megpályázott pozíció és fizetési igény megjelölésével a következő címre juttassa el:

A pályázatok beérkezési határideje: folyamatos

Kövessen minket a Facebookon!