Állásajánlatok

Hőszigetelő anyagok gyártásával és forgalmazásával foglalkozó Társaságunk dinamikusan fejlődő csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PE csomagolófólia értékesítő

Elvárások:

  • szakirányú műanyag feldolgozó / Csomagolástechnikus  és/ vagy kereskedelmi felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes, aktív német és/ vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű MS Office számítógépes ismeretek
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precíz munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • felelősségteljes, elkötelezett személyiség
  • problémamegoldó képesség, stressztűrés,
  • utazási hajlandóság
  • B2B fólia értékesítési gyakorlat előnyt jelent

Feladatok:

  • a cég által gyártott és forgalmazott PE sík- és csomagolófólia értékesítése  Magyarországon és a szomszédos kelet-európai országokba (SLO, CR, BIH, SRB, RO, UA)
  • kereskedői hálózat fejlesztése, új vevők felkutatása és a kapcsolatok ápolása
  • projektek kezelése

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • céges autó
  • laptop, mobiltelefon
  • teljesítményarányos bónusz

Munkavégzés helye:

változó, tószegi telephellyel

Kövessen minket a Facebookon!